Partneři

Firmy se kterými dlouhodobě spolupracujeme


logo HOBL & PECH, s.r.o.

HOBL & PECH, s.r.o.

Komplexní systém pro řízení provozu Doprava & Mechanizace. All-in-one dispečerské plánování, inteligentní elektronická stazka.

logo TRUCKECOPOWER LTD.

TRUCKECOPOWER LTD.

Truckecopower je česká společnost, která systémově řeší úspory provozních nákladů v oblasti kamionové a autobusové dopravy = optimalizace palivových map motoru, školení řidičů ekonomické jízdě. Při využití Webdispečinku garance úspor 5%.

logo Continental Barum s.r.o.

Continental Barum s.r.o.

Obchodní jednotka pneumatik pro užitková vozidla společnosti Continental je jedním z největších výrobců pneumatik pro nákladní automobily, autobusy a speciální užitková vozidla na celém světě.

logo Leading Farmers CZ, a.s.

Leading Farmers CZ, a.s.

Leading Farmers CZ, a.s. je společnost provozující obchodní, poradenský, komunikační a informační systém www.leadingfarmers.cz, dále se zabývá prodejem a vývojem pokročilých technologií pro přesné zemědělství ( Trimble AgGPS, Yara N-Sensor ).

logo MESIT přístroje spol. s r. o.

MESIT přístroje spol. s r. o.

MESIT přístroje spol. s r. o. vyvíjí a vyrábí elektronické systémy pro dopravní prostředky, tachografy, rychloměry, sondy pro měření paliva v nádrži, hlídače izolačního stavu trolejbusu atd.

logo NAPA TRUCKS spol. s r. o.

NAPA TRUCKS spol. s r. o.

Společnost NAPA TRUCKS spol. s r. o. je prodejní a servisní dealer vozidel DAF a TATRA Phoenix. Dále nabízíme školení ekonomické jízdy společně s profesním průkazem, vyprošťování a NONSTOP odtah nákladních aut, STK, emise, ověřování tachografů, myčku nákladních aut, pronájem nákladních aut, PHM.

logo AG info

AG info

Software pro zemědělství. Propojte sledování vozidel s Vašimi agronomickými a ekonomickými agendami.